ZAINWESTUJ W NOWOCZESNOŚĆ!

Postaw na system, który nadąża za nowościami. Bądź na bieżąco z branżą - zyskaj dostęp do aktualizacji, kompleksowych funkcjonalności i szerokiej oferty marek.

NIEZASTĄPIONE NARZĘDZIE
DLA WARSZTATÓW

MaxiEcu to oprogramowanie modułowe - pełna elestyczność i ekonomia. To Ty decydujesz jaki moduł chcesz mieć. Potrzebujesz dodatkowo innej marki? Wystarczy, rozszerzenie o kolejny moduł. MaxiEcu - tak jak chcesz.

previous arrow
next arrow
Slider

Konto MaxiEcu

Stworzyliśmy specjalny serwis online z indywidualnym Kontem dla Użytkowników MaxiEcu. Link do aktywacji swojego Konta otrzymasz po realizacji zakupu.

Ustal bezpieczne hasło i loguj się przez:

Jeśli nie zdążyłeś aktywować konta przed utratą ważności otrzymanego linku – aktywuj konto samodzielnie:

W przypadku jakichkolwiek trudności – skontaktuj się z dystrybutorem u którego dokonałeś zakupu.

Co zyskujesz po aktywowaniu konta?

  • Dostęp do najnowszych aktualizacji oraz wersji testowych programu
  • Szybki i skuteczny kontakt z dystrybutorem oraz zespołem wsparcia technicznego MaxiEcu
  • Opcję wygodnego skopiowania danych licencyjnych do oprogramowania
  • Możliwość rozszerzenia licencji o nowe moduły dzięki zakupom online

Poznaj oprogramowanie

MAXIECU

Stworzone przez nas oprogramowanie jest obecne na europejskim rynku od ponad 10 lat. Profesjonaliści – cenią w nim przede wszystkim zaawansowane możliwości diagnostyczne. Prywatni użytkownicy – chwalą sobie łatwość i intuicyjność obsługi. Dzięki modułowej konstrukcji MaxiEcu to narzędzie, które każdemu umożliwia elastyczne rozszerzanie licencji o nowe marki oraz częste, darmowe aktualizacje.

Aktualności

Aktualizacja – 2020-1-22

Najnowsza wersja oprogramowania jest już dostępna na Twoim Koncie Użytkownika. W aktualizacji pojawiły się wsparcia dla modeli, kolejne funkcjonalności, a także zostały zoptymalizowane dotychczasowe opcje. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian: Audi A1 (8X) Skrzynia biegów Skrzynia biegów – 0AM (KW2000) Wsparcie dla adaptacji A2 (8Z) Deska rozdzielcza Wsparcie dla systemu A3 (8P) […]

Więcej
22 stycznia 2020

Wsparcie dla systemu Windows – zmiany

Nasze oprogramowanie stale rozwija się, więc potrzebujemy odpowiedniego środowiska 😊 Dlatego, od stycznia 2020 r. aktualizacje oprogramowania MaxiEcu będą przeznaczone wyłącznie dla nowszych systemów Windows – zakończone zostanie wsparcie dla systemu operacyjnego Windows XP. System XP ma niestety mocno ograniczone możliwości, które nie pozwalają na optymalną pracę z MaxiEcu. Jeśli są wśród Was użytkownicy systemu […]

Więcej
9 grudnia 2019

Szukasz świątecznego prezentu?

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online. W ofercie zestawy do diagnostyki samochodów osobowych, dostawczych (LCV), do instalacji LPG, a także mierniki grubości lakieru oraz firmowe gadżety MaxiEcu dla każdego! Produkty z naszego sklepu online polecają się pod choinkę 🎄🎁

Więcej
2 grudnia 2019

MAXIECU

O nas

Startowaliśmy jako zespół w firmie sprzedającej akcesoria samochodowe. Od początku łączyła nas pasja do motoryzacji, technologii i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki nim właśnie, ponad 10 lat temu – powstała w nas chęć stworzenia własnego produktu, który mógłby w końcu być alternatywą zarówno dla drogich i zaawansowanych programów serwisowych jak i dla interfejsów, które dają użytkownikom znikome możliwości diagnostyczne. Można powiedzieć, że stworzyliśmy nasze zestawy, bo sami takich potrzebowaliśmy 🙂 Nie byłoby MaxiEcu, gdyby nie godziny testów, prób i analiz, podczas których szukaliśmy satysfakcjonujących rozwiązań. Cieszymy się, ze nasza praca zyskała uznanie Użytkowników, których zdanie jest dla nas kluczowe przy dalszym rozwijaniu projektu MaxiEcu. Dziękujemy Wam za wszelkie sugestie i zaufanie.

Intuicyjna

Obsługa

Kompleksowe

Podejście

Nowoczesne

Rozwiązania

Gwarancja

Jakości