ZAINWESTUJ W NOWOCZESNOŚĆ!

Postaw na system, który nadąża za nowościami. Bądź na bieżąco z branżą - zyskaj dostęp do aktualizacji, kompleksowych funkcjonalności i szerokiej oferty marek.

NIEZASTĄPIONE NARZĘDZIE
DLA WARSZTATÓW

MaxiEcu to oprogramowanie modułowe - pełna elestyczność i ekonomia. To Ty decydujesz jaki moduł chcesz mieć. Potrzebujesz dodatkowo innej marki? Wystarczy, rozszerzenie o kolejny moduł. MaxiEcu - tak jak chcesz.

previous arrow
next arrow
Slider

Konto MaxiEcu

Stworzyliśmy specjalny serwis online z indywidualnym Kontem dla Użytkowników MaxiEcu. Link do aktywacji swojego Konta otrzymasz po realizacji zakupu.

Ustal bezpieczne hasło i loguj się przez:

Jeśli nie zdążyłeś aktywować konta przed utratą ważności otrzymanego linku – aktywuj konto samodzielnie:

W przypadku jakichkolwiek trudności – skontaktuj się z dystrybutorem u którego dokonałeś zakupu.

Co zyskujesz po aktywowaniu konta?

  • Dostęp do najnowszych aktualizacji oraz wersji testowych programu
  • Szybki i skuteczny kontakt z dystrybutorem oraz zespołem wsparcia technicznego MaxiEcu
  • Opcję wygodnego skopiowania danych licencyjnych do oprogramowania
  • Możliwość rozszerzenia licencji o nowe moduły dzięki zakupom online

Poznaj oprogramowanie

MAXIECU

Stworzone przez nas oprogramowanie jest obecne na europejskim rynku od ponad 10 lat. Profesjonaliści – cenią w nim przede wszystkim zaawansowane możliwości diagnostyczne. Prywatni użytkownicy – chwalą sobie łatwość i intuicyjność obsługi. Dzięki modułowej konstrukcji MaxiEcu to narzędzie, które każdemu umożliwia elastyczne rozszerzanie licencji o nowe marki oraz częste, darmowe aktualizacje.

Aktualności

Aktualizacja – 2019-10-10

Najnowsza wersja oprogramowania jest już dostępna na Twoim Koncie Użytkownika.W aktualizacji pojawiły się kolejne funkcjonalności, a także zostały zoptymalizowane dotychczasowe opcje. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian:AudiA8 (D3)System hamulcowyBosch 5.7 ABS/ESP (TP20)KodowanieChryslerPacifica IIWsparcie dla modeluCitroënJumper IISilnik dieslaWsparcie dla silnikaJumper IISilnik diesla8140.43s 2,8 Bosch EDC15C7Wsparcie dla dodatkowych parametrów bieżącychFiatDucato IISilnik diesla2,8 DS Bosch EDC15 […]

Więcej
10 października 2019

Prace serwisowe

Staramy się cały czas ulepszyć nasz serwis dla Użytkowników i czasem wymaga to dodatkowych prac technicznych.. W najbliższą sobotę, 12 października, od godziny 23:00 nasza strona internetowa będzie w trakcie planowej konserwacji. Niestety, logowanie będzie niemożliwe. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość 🙂 Planowany termin zakończenia prac: 14 października 2019 r.

Więcej
8 października 2019

Baza wiedzy

Na koncie Użytkownika dodaliśmy narzędzie pomocne dla każdego kto podejmuje się diagnostyki samochodu. Po zalogowaniu, w menu po lewej stronie jest już dostępna zakładka BAZA WIEDZY zawierająca opisy lokalizacji gniazd diagnostycznych w wybranych modelach. Będziemy na bieżąco uzupełniać wpisy, ale liczymy także na inicjatywę Użytkowników MaxiEcu. Każdy może dodać swój opis oraz zdjęcie. Wystarczy po […]

Więcej
11 września 2019

MAXIECU

O nas

Startowaliśmy jako zespół w firmie sprzedającej akcesoria samochodowe. Od początku łączyła nas pasja do motoryzacji, technologii i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki nim właśnie, ponad 10 lat temu – powstała w nas chęć stworzenia własnego produktu, który mógłby w końcu być alternatywą zarówno dla drogich i zaawansowanych programów serwisowych jak i dla interfejsów, które dają użytkownikom znikome możliwości diagnostyczne. Można powiedzieć, że stworzyliśmy nasze zestawy, bo sami takich potrzebowaliśmy 🙂 Nie byłoby MaxiEcu, gdyby nie godziny testów, prób i analiz, podczas których szukaliśmy satysfakcjonujących rozwiązań. Cieszymy się, ze nasza praca zyskała uznanie Użytkowników, których zdanie jest dla nas kluczowe przy dalszym rozwijaniu projektu MaxiEcu. Dziękujemy Wam za wszelkie sugestie i zaufanie.

Intuicyjna

Obsługa

Kompleksowe

Podejście

Nowoczesne

Rozwiązania

Gwarancja

Jakości