Wszystkie dane użytkownika podane na licencji MaxiEcu są bardzo istotne.
Niezgodność danych, nawet w kwestii wielkości liter – powoduje brak możliwości korzystania z oprogramowania. Dlatego od jakiegoś już czasu, wycofana została możliwość samodzielnego edytowania danych na Koncie Klienta.
Zmiana danych i właściwe przypisanie użytkownika jest również istotne z powodu dbałości o wiarygodność  posiadanej dokumentacji – o tym zapewne doskonale wiedzą użytkownicy, którzy mieli okazje przejścia  kontroli w swoim warsztacie.

Wiemy jednak, że czasami  pojawia się konieczność modyfikacji danych. Jeśli taka sytuacja ma miejsce – należy po prostu skontaktować się z nami.

Zalogujcie się na swoje Konto w serwisie dla Użytkowników MaxiEcu (logowanie przez przycisk MOJE KONTO na stronie głównej www.maxiecu.com) i w części „Profil” skorzystajcie z właściwego formularza:
Zmiana adresu e-mail” – jeśli chcecie zmienić wyłącznie adres e-mail
Zmień dane użytkownika” – jeśli zmienia się użytkownik np. zmienił się pracownik warsztatu, który dotychczas korzystał z zestawu Maxiecu.

Pamiętajcie też, że każda zmiana danych powoduje konieczność wygenerowania nowego klucza licencyjnego.

Nowy klucz licencyjny zostanie przez nas wpisany na Twoim Koncie Klienta w zakładce – LICENCJA, natomiast aktualizacji klucza w oprogramowaniu należy dokonać samodzielnie. Procedura jest taka sama jak w przypadku dodawania licencji nowego modułu – zobacz nasz poprzedni wpis.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – zachęcamy do kontaktu.

Pozdrawiamy,
Team MaxiEcu

Ps. Tak informacyjnie w kwestii podawania nam danych osobowych w wiadomości – podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenie procesu cesji. Wszystkie dane przetwarzamy zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych jest MaxiEcu Sp.z o.o. sp.k.; NIP: 5862323620; Regon: 368496355.
Jeśli potrzebujesz informacji – skontakt z nami: team@maxiecu.pl